DADADOSK HAKKINDA

Datça Dağcılık ve Doğa Sporları Spor Kulubü (DADADOSK ) olarak, Datça’da 2017 yılından beridir faaliyet göstermekteyiz.

Doğasının farklılığı, endemik çeşitliliği ile dikkat çeken ve aynı zamanda Karia yolu üzerinde olan Datça’da doğa sporlarına ilginin artması hedeflerimiz arasında. Doğayla uyumlanmak ve doğanın içinde onun bir parçası olduğumuzun farkındalığıyla Datça’nın sadece yaz turizminin değil kış turizminin de önemine yaptığımız etkinliklerle vurgu yapmaktayız.

Doğa yürüyüşleri, bisiklet, kampçılık, kaya tırmanışı gibi farklı doğa sporları aktiviteleri düzenliyoruz. Datça’nın muhteşem doğası ve benzersiz manzaraları eşliğinde, katılımcıların hem eğlenceli hem de öğretici bir deneyim yaşamalarını hedefliyor, biz de katılımcılarımızla aynı keyfi almaktan mutluluk duyuyoruz.

Etkinliklerimizde güvenlik her zaman önceliğimizdir. Tüm ekipmanlarımız düzenli olarak bakım ve kontrol edilir. Ayrıca, deneyimli ve sertifikalı rehberlerimiz her zaman katılımcıların güvenliğini sağlamak için hazır bulunurlar.

Datça Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü olarak, doğayı keşfetmek ve doğa sporları yapmak isteyen herkesle etkinliklerimizde bir araya geliyor ve hemen her defasında farklı deneyimler ve keşifler yaşıyoruz. Çünkü birbirimizden öğreneceğimiz çok şey olduğunu biliyoruz.

Doğayı korumanın ve onunla uyum içinde yaşamanın hepimizin sorumluluğu olduğunun da bilincindeyiz.